Hibernian Swimming                             28/07/2019 - 7:42 AM
          Summer Nationals 2019 - 24/07/2019 to 28/07/2019          
 
 Event 413  Boys 12-13 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Mc Clure, James        13 ENSK              2:25.87    2:26.40  
  2 Williams, Austin S     13 BAN               2:42.88    2:34.88  
  3 *Smehlik, Krystof      13 PSKB              2:35.85    2:35.52  
  4 Breen, Bailey M        13 BANB              2:40.47    2:39.40  
  5 Maguire, Louis         13 BREF              2:36.23    2:39.84  
  6 Donnellan, Sean        12 GLN-ZZ            2:40.76    2:46.42  
  7 *Siddiqui, Amaan       13 HAM               2:50.63    2:48.54  
  8 Peng, Aaron            13 TALL              2:45.00    2:49.17  
  9 O'Connor, Freddie      12 LIMK-MN           2:58.17    2:53.97  
 10 Farren, Cormac P       12 BAN               2:50.55    2:55.88  
 
 Event 413  Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 *Senc-Samardzic, Fili  14 TSC-C             2:22.59    2:21.27  
  2 Hand, Matthew          14 ARDS-US           2:20.64    2:21.85  
  3 Fahey, Ronan           14 TROJ-ZZ           2:27.13    2:23.58  
  4 *Vakilha, Sam          14 TSC-C             2:22.68    2:25.14  
  5 Kilcoyne, Ronan        14 SLIGO             2:26.23    2:26.53  
  6 Larkin, James          14 KILK              2:30.30    2:26.95  
  7 Registe, Dylan L       14 LISB              2:30.62    2:28.31  
  8 Bailey, Evan           14 NRS               2:26.73    2:29.21  
  9 Coulter, Evan C        14 CY BT             2:36.20    2:29.62  
 10 Edgar, Daniel          14 TMORE             2:34.05    2:30.71  
 -----------------------------------------------------------------
 11 *Lebel, Yonatan        14 TSC-C             2:36.28    2:32.16  
 12 Wright, Samuel L       14 BAN               2:42.01    2:35.71  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Calwell, Luke          14 LARNE-US          2:40.28    2:35.87  
 14 Halaczkiewicz, Filip   14 CURRA-LE          2:36.95    2:41.10  
 15 Mc Goldrick, Ewan J    14 ASC               3:00.72    2:42.95  
 16 Slagter, Callum        14 BAN               2:40.66    2:46.29  
 17 Meagher, Tommy         14 KNMRE             2:55.23    2:47.33  
 18 Bowden, Corey          14 KILK              3:00.30    2:48.96  
 -- Crowe, Daniel J        14 BANB              2:42.07         DQ