Hibernian Swimming                            16/12/2017 - 11:33 AM
       2017 Irish SC Championships - 14/12/2017 to 17/12/2017       
 
 Event 33  Mixed 200 SC Meter Medley Relay
====================================================================
    Team                                   Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 ARDS  'A'                           1:56.31    1:51.52  
     1) Paddy Johnston M16            2) Jack Angus M16               
     3) Rebecca Reid W16              4) Victoria Catterson W16       
  2 DOL  'A'                            1:55.13    1:52.44  
     1) Ellen Cassidy W16             2) Liam Doyle M                 
     3) Tara Desmond W19              4) Connor Doyle M17             
  3 ALS  'A'                            1:51.81    1:52.78  
     1) Jordan Byrne M17              2) Aisling Haughey W22          
     3) Nathan Turner M18             4) Hannah Mc Menamin W20        
  4 BAN  'A'                            1:58.20    1:53.18  
     1) Jack Mc Millan M17            2) Mark Stoops M17              
     3) Gemma Kane W19                4) Sarah Davidson W18           
  5 LIMK  'A'                           1:58.97    1:54.35  
     1) Alan Corby M                  2) Eoin Corby M                 
     3) Sophie Blewitt W18            4) Edel Daly W                  
  6 TALL  'A'                           1:54.00    1:54.38  
     1) Stephen Byrne M18             2) Joseph Cassidy M27           
     3) Clodagh Flood W               4) Caoimhe Egan W17             
  7 SLIGO  'A'                          1:59.72    1:55.84  
     1) Danielle Farrell W14          2) Eanna O'Hara M17             
     3) Carrie Mc Daid W15            4) Peter Mooney M23             
  8 ATH  'A'                            1:55.60    1:56.21  
     1) Robert Powell M17             2) Bryan Scully M17             
     3) Ellen Flaherty W15            4) Rebecca Lowe W15             
 -------------------------------------------------------------------
  9 LISB  'A'                           1:55.48    1:57.10  
     1) Daniel Wiffen M16             2) Sarah Mc Cracken W18         
     3) Nathan Jennings M18           4) Nadine Pollock W15           
 10 SWSC  'A'                           1:57.78    1:58.15  
     1) Luc Galland M17               2) Andrew Feenan M16            
     3) Sharon Semchiy W16            4) Anna Feenan W14              
 -------------------------------------------------------------------
 11 NAC  'A'                            1:55.80    2:01.23  
     1) Matthew Gardiner M16          2) Beth Gardiner W14            
     3) Isaac Fitzmaurice M17         4) Ciara Williams W13           
 12 DOL  'B'                                 NT    2:09.98  
     1) Melanie Grace W15             2) Aaron Mc Mahon M15           
     3) Hannah O'Shea W13             4) Conor Foley M13